نرم افزار ویندوزی

2,496 بار دیده شده |
آذر ۹, ۱۳۹۴
|
0 نظرات
|

با توجه به تجربه 10ساله ما درخصوص برنامه نویسی و طراحی نرم افزار های تحت ویندوز، در اکثر حوزه های برنامه نویسی تحت ویندوز از مهارت لازم برخورداريم .

استفاده از اکثریت زبان های برنامه نویسی برای تولید یک نرم افزار و یا یک وب سایت با آخرین تکنولوژی و امکانات روز، سریع ترین زمان ممکن ساخت ، بالاترین کیفیت ممکن ، استاندارد و بهینه ، و پایین ترین میزان تعرفه ممکن از وجوه تمایز گروه نرم افزاری ما میتوانیم نسبت به رقبا میباشد .

ما می توانیم

ترجیح میدهیم از تکنولوژیها و API های استاندارد استفاده نماییم. با این شیوه، نرم افزار طراحی شده، بخوبی با ویرایشهای مختلف ویندوز کار خواهد کرد. این موضوع از این نظر حائز اهمیت است که با تغییر سیستم عامل از XP به Vista یا Windows 7، این تضمین بوجود می آید تا برنامه طراحی شده بخوبی با سیستم عاملهای ذکر شده کار کند.

هرگز تلاش نمی کنیم تا راه حلهایی در برنامه نویسی بکار بریم که تنها برآورده کننده نیازهای اوليه شما باشند. بلکه تلاشمان بر آن است تا نرم افزاري طراحی كنيم كه به جزئي ترين نيازهاي شما پاسخ دهد و همواره قابلیت بسط یا گسترش برای نسخه های آتی داشته باشد. در نتیجه از سرمایه گذاری تان به نتیجه مطلوب و مطمئنی خواهید رسید که نیاز به کمترین پشتیبانی و یا خدمات را دارد.

هدف این شرکت، تنها طراحی و تولید نرم افزاری برای مشتریان نمی باشد، بلکه هدف ما، طراحی بهترین نرم افزار ممکن برای نیازهای مشتریان میباشد. این همان دلیلی میباشد که از استانداردهای روز دنیا در برنامه نویسی خود استفاده میکنیم تا نرم افزار طراحی شده مطمئن و با قابلیت بسط باشد.

در مجموع برنامه های تحت ویندوز ما توسط بهترین پلت فرم های روز دنیا پیاده سازی و طراحی می شود.

ما خدمات طراحی خود را در سه مرحله ارائه میدهیم:در مرحله نخست تحلیل و طراحی برنامه ها توسط نرم افزارهای Visio, Umlو ... انجام میشود تا به مشتری این امکان را بدهیم که قبل از هر چیزی چارتها و نمودار های طراحی شده ای را از برنامه ی خود ببینند و پیشنهادات خود را اعلام نمایند.

مرحله بعدی مرحله برنامه نویسی میباشد. در بخش برنامه نویسی از نرم افزار دلفی xe ورژن 5 استفاده میشود که تعامل قابل ملاحظه ای با تمامی کامپوننت ها و برنامه های جانبی برقرار می سازد. از آن جمله میتوان به استفاده از اسکنر های اثر انگشت FingerPrint و دوربین های تصویربرداری اتوماتیک اشاره کرد که ما در برنامه های خود از آن ها بهره می گیریم. همچنین ساخت گزارشات پویا توسط کامپوننت Fast report ما را در ساخت گزارشات یاری می نماید که کاملا با این زبان سازگاری دارد.

گام آخر انتخاب بانک اطلاعاتی میباشد که ما از بانک اطلاعاتی SQL , Oracle بهره میگیریم. که بنا به سلیقه کاربر و حجم کاری او تعبیه میشود.

به طور خلاصه میتوان گفت ما در برنامه های تحت ویندوز سعی نموده ایم تمامی تلاش خود را انجام دهیم که به چند هدف عمده دست یابیم:

1) کاربر تمامی کارهای مورد نظر خود را با سرعت بسیار بالا انجام دهد و به روایتی با وارد نمودن کمترین ورودی ها بیشترین خروجی را به او ارائه دهیم.

2) محیط برنامه برای کاربران به صورت جذاب و در بسیاری مواقع پویا باشد، در حقیقت کاربر می تواند تصاویر پس زمینه ، رنگ بندی فرم ها، فونت ها و چاپها را به سلیقه ی خود تغییر دهد.

3) نیاز های جدید کاربران در اسرع وقت به برنامه اضافه شود .

تماس با ما

اپراتور آنلاین نیست

سلام وقت بخیر خوشحال می شوم کمکتون کنم

برای شروع گفتگو متن خود را وارد کنید